.

.

Професионални Ево Плус 32GB Потврден за Сите Garmin Автомобилската Уреди MicroSDXC Картичка со Сопствени Hi-Speed, Lossless Формат! Вклучува Стандардната SD Адаптер. (UHS-1 А1 Класа 10 За

Професионални Ево Плус 32GB Потврден за Сите Garmin Автомобилската Уреди MicroSDXC Картичка со Сопствени Hi-Speed,

DEN 492.00

Од стока
Во продавницата

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа нова removeable флеш меморијата на уредот на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад.Гарантира и Заверена од страна на San Flas за вашиот Уред Garmin.БРЗО да додадете Потврдена Обезбеди дополнителен капацитет за вашиот уред Garmin.НЕМА ПОВЕЌЕ се разочарани од страна на други картички не работи во право, или губење на вашиот бесценети Pictures Videos Files, грижете се не повеќе!.Оваа произведени картичка е докажано да се биде најдобар, на врвот на топ квалитет, стил, и брзина.Потврден за garmin GPS Цртичка Камери и Navigator. ✅СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Потврдена, гарантирано да работат, оваа картичка обезбедува најнова технологија, најбезбедно, најсигурен ●Најбрз Брзина за да направите подобра слики и Full HD 4 K видео и фотографии ●Оценет во U1 и C10 брзини, тоа значи до 100 MB/s на префрлување на датотеки, податоци, видео стриминг. ●Целосно А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најмалку 1,500 влез/излез операции во секунда (IOPS) ●Гарантирано да работат под висок притисок ситуации од -13°F до 185°F (-25 C да 85 C) со подобрување на работата на батеријата ✅ПРАШАЊА & ОДГОВОРИТЕ : ●Звучи одлично во право, дали е тоа вистина?San Flash се тестирани и гарантирано овој врз основа на стотици да илјадници користи и ние гарантираме за тоа што всушност ги исполнува, и во повеќето случаи, ги надминува сите очекувања погоре во реалниот живот! ●Како да знам дека тоа функционира?Тоа е она што San Flash не!Се обложувам дека сум купил нешто што ТРЕБА да работат, но не се?Без проблеми се тука, ние не одат ПОДАЛЕКУ од производителите тестирање и verifications системи ●јас да видиме што нуди оваа картичка, направени од страна на другите, она што е разликата?San Flash не е поврзано или се поврзани со San Disk, Micro SD, Micro SDHC, Micro SDXC за разлика од означи како што е прикажано и се регистрирани од страна на San Disk и Западна Дигитално respectfully.Сите права се задржани.San Flash е трета страна верификација регистриран сервисен.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне