.

.

Новина Место Squeezable Стрес-Топки - Анти-Стрес Бејзбол, Кошарка, Фудбал, Фудбал за Тензија Олеснување - Релаксација Gadgets, Fidget Играчки, Забава Услуги, Карневал Награди(12 П

Новина Место Squeezable Стрес-Топки - Анти-Стрес Бејзбол, Кошарка, Фудбал, Фудбал за Тензија Олеснување - Релаксација

DEN 286.80

Од стока
Во продавницата

✔ СТИСКАШ N " се РЕЛАКСИРААТ - Чиста опуштање!Со идеална големина за една рака освојување.Сет се состои од 4 различни топката игри меѓу кошарка, бејзбол фудбал, кошарка и фудбал.Сите на вашите анксиозност ќе бидат земени на стрес топката. ✔ ПРИЈАТЕЛСКИ МЕКОСТ - Кој ништо, но најдобрите, најбезбедно и врвен квалитет на полиуретан материјали кои се обезбеди longlasting животен циклус и совршено чувство на допир.ПОСЛЕДНИТЕ стискаш стрес топката ви се случува да се купи!. ✔ ЛУЃЕ ГИ САКАМ - Handpicked fidgeting играчки да им помогне на децата со аутизам/АДХД/OCD, секојдневниот стрес менаџмент, и исто така служи како третман за грб или на страна се опоравува.Што е подобро?Можете да изберете топката игра ви се допаѓа најмногу!. ✔ РАЗНОВРСНА USAGE - Супер забава играчки, подароци, самостојни centerpieces, партија услуги, или порибување stuffers за деца.Повеќе игра со топка избори поднесе жалба на секое дете и возрасни слично, со истовремено подобрување на сила, како и ослободување на напнатоста. ✔ ГАРАНЦИЈА - Ние стоиме зад нашите производи!Сите предмети се продаваат од страна на Новина Место доаѓаат со 3-месечен замена гаранција.СТИСКАШ N' RELAXPure опуштање!Со идеална големина за една рака освојување.Сет се состои од 4 различни топката игри меѓу кошарка, бејзбол фудбал, кошарка и фудбал.Сите на вашите анксиозност ќе бидат земени на стрес топката.ПРИЈАТЕЛСКИ SOFTNESSFeaturing ништо друго туку најдобрите, најбезбедно и врвен квалитет на полиуретан материјали кои се обезбеди longlasting животен циклус и совршено чувство на допир.ПОСЛЕДНИТЕ стискаш стрес топката ви се случува да се купи!ЛУЃЕТО САКААТ THEMHandpicked fidgeting играчки да им помогне на децата со аутизам/АДХД/OCD, секојдневниот стрес менаџмент, и исто така служи како третман за грб или на страна се опоравува.Што е подобро?Можете да изберете топката игра ви се допаѓа најмногу!РАЗНОВРСНА USAGESuper забава играчки, подароци, самостојни centerpieces, партија услуги, или порибување stuffers за деца.Повеќе игра со топка избори поднесе жалба на секое дете и возрасни слично, со истовремено подобрување на сила, како и ослободување на напнатоста.WARRANTYAll предмети се продаваат од страна на Новина Место доаѓаат со 3-МЕСЕЧНО БЕСПЛАТНО замена гаранција.Секогаш можете да не контактирате на : http : //www./seller/Novelty Place.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне