.

.

Стариот Гроздобер Бејзбол Картичка Колектор Кутија Со Над 500 Картички 1950 година - 2000 година е со Мики Ментл

Стариот Гроздобер Бејзбол Картичка Колектор Кутија Со Над 500 Картички 1950 година - 2000 година е со Мики Ментл

DEN 839.76

Од стока
Во продавницата

Совршен стартер сет за почетокот колектор.Во оваа картичка собирање складирање кутија ќе се најдат над 500 безбол картички од различни производители и години.Како бонус ќе најдете еден оригинален картичка од 1950 година, два оригинални картички од 1960-те и пет оригинални картички од 1970-тите-над 50 години на тргување картичка и безбол историја во една кутија.Картички се разликуваат од поле, за да кутија, и може да се разликува малку од она што е на сликата.Бејзбол Картичка Колектор Кутија Со Над 500 Картички совршен стартер сет за почетокот колектор.Во оваа картичка собирање складирање кутија ќе се најдат над 500 безбол картички од различни производители и години.Како бонус ќе најдете еден оригинален картичка од 1950 година, два оригинални картички од 1960-те, пет оригинални картички од 1970-тите, и оригинална Мики Ментл картичка-над 50 години на тргување картичка и безбол историја во една кутија.Картички се разликуваат од поле, за да кутија, и може да се разликува малку од она што е на сликата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне