.

PIAOLING Универзална Патнички Адаптер, Универзален Приклучок Адаптер за Патување во Светот, Меѓународни Адаптер
Свеж

【ГЛОБАЛНА УНИВЕРЗАЛНА КОНВЕРЗИЈА ШТЕКЕР】 : безбедно мултифункционален конверзија приклучок, изолира

Во продавницата
DC-DC 12V Напонски Регулатори на Текст 12V24V(9V-36V) Излез 12V Стабилизатори Батеријата Префрлување Напојување
Свеж

12 V24 V(9 V36 V) да 12 V 1А25 A Факултативна DCDC Конвертори.Направени од Увезени Компоненти, и Пламен Retardant пластичн

Во продавницата
DALY BMS 4S 12V 250A Li-ion Батерија за Заштита Модул PCB Заштита Одбор со Рамнотежата Води Жици BMS за Батерија
Свеж

Во текот тековната заштита18650 Liion батерија пак ќе прекинете полнењето кога тековната над 400 A(AMP) и ќе го з

Во продавницата
SEVENSTAR НИ ЕУ 50-1600W AC Светот Патување Напон Конвертор Адаптер (SEVENSTAR СВ 1650)
Свеж

Светот Патување Напон Конвертор Адаптер За Полнење 501600 Вати.Им овозможува на патник да го користите 110 vo

Во продавницата
LIVISN DC Напон Конвертор Автоматско Долар се Зголеми Конвертор DC 12V 9V-23V да 12V 20A 240W Автоматско Чекор
Свеж

Влезен Напон : 9 V23 V номинална; Излезен Напон : DC 12 V 3А 36 W.Усвојување на Синхрони Исправање Технологија за

Во продавницата
Songhe 150W DC-DC 10-32V до 12-35V Чекор До Зголемување Конвертор на Напон Прилагодливи Модул Лаптоп Напонот
Свеж

Излезна моќност : природно ладење 100 w (MAX), зајакнување на топлина 150 w (МАКС) вистинска моќ користите време

Во продавницата
Daygreen 36V 48V да 12V 13.8 V 30A 414W Автомобил Чекор Надолу Моќ Напонски Регулатор Мултифункционален DC-DC
Свеж

100% целосна номинална моќност и стабилен излезен напон 100% горатво тест и 4 пати квалитет.Во текот тековна

Во продавницата
JacobsParts LM2596 36V 5A DC Buck Чекор Надолу Конвертор на Напон Постојан Струја Моќ Модул
Свеж

Одржување на стабилен излезен напон и ограничување на излезна струја во текот на еден опсег на влезен н

Во продавницата
JDMON 24V DC да 12V 10A 120W Конвертор на Напон Редуктор Голф Количка Напон Конвертор Модератор
Свеж

Прекуструјна заштита : Кога излезна струја е поголем од постави вредност, излезниот напон вредност пост

Во продавницата
X-DREE Сина SRD-05VDC-SL-В, 1 Канал Ниско Ниво DC 5V Серпентина Моќ Реле Модул(Сина SRD-05VDC-SL-C Módulo де
Свеж

Име на производ : Реле Модул;Реле Тип : SRD05 VDCSLВ Материјал : Метал, Пластика, Електрични Делови;Серпентина :

Во продавницата
Seazoon 3PCS Arduino DHT11 Температура и Релативна Влажност Сензор Модул S100
Свеж

DHT11 дигитален сензор за температура и влажност, е дигитален сигнал излез со калибрирани температурата и

Во продавницата
Acxico 2 парчиња 3.3 V 5V 6V 9V 12V 24V Мини AC DC да DC Buck Чекор Надолу Прилагодливи Volt Конвертор
Свеж

Моќ модул усвојува plugin LM2596 HV, висок напон верзија на LM2596 Кога лемење од олово, ве молиме да го признае тоа

Во продавницата
5A Max DC-DC XL4005 Чекор Надолу Buck Напојување на Модулот Прилагодливи CC/CV Литиум Полнење Одбор Автоматска
Свеж

DIY е регулиран напојување со постојан струја функција.Тоа не се плаши од краток спој во употреба, па тоа

Во продавницата
LIVISN V DC -Канал Авто-Latching Реле Модул Едно Копче да Почне да Престане Bistable AC 250 DC 30V 10A Оптоварување
Свеж

Притиснете го активира копчето, реле е заклучен и е заклучен, притиснете повторно, реле е исклучен, и на

Во продавницата
Патување со НАС или ЕУ да АУ AV Приклучок Адаптер Конвертор САД да Евра
Свеж

Патување со НАС или ЕУ да АУ AV Приклучок Адаптер Конвертор САД да Евра.Изберете добар производи, ве моли

Во продавницата
Yustda 9V AC/DC Адаптер за Замена за Casio LK-35 LK-73 КТ-636 КТ-647 КТ-648 LK-42 LK-90TV LK-94TV Lo Duca 3782
Свеж

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.Замена AC Адаптер / Полнач ,100% Компатибилен со модел на уредот се

Во продавницата
9Pcs Сосема Нов LM3940IS-3.3
Свеж

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Во продавницата
Henxlco AC 110V - 220V да DC 12V Регулирани Трансформатор Прекинувач за Напојување Возачот Адаптер за видео
Свеж

Материјал : Метал ; Работна состојба : 0~45℃ 20%90%RH.Текст : AC110220 V 50 / 60 Hz ; Излезен Напон : 12 V 15 A.Answer : _____________________

Во продавницата
Acxico 1Pcs DC 12V да DC 9V 10A 90W Чекор Надолу Напојување Конвертор Регулаторот Модул
Свеж

Напојување модел : XW12990 W.Влезен напон : DC12 V (широк напон 11.5 V28 V).Излезен напон : DC : 9 V.Излезна струја : 10 A 50 W.

Во продавницата
FAKEME L6.2-2P USB Напојување со Полнење Кабел за Полнење на Батеријата Кабел за РК Автомобил 9.6 V NiMH
Свеж

Опремени со полнење заштита и краток спој заштита.Useage : Далечински Управувач Играчки, Авиони, Летало, Quadc

Во продавницата
24V DC Напонски Регулатори на Текст 12V24V(9V-36V) Излез 24V Стабилизатори Батеријата Префрлување Напојување
Свеж

12 V24 V(9 V36 V) да 24 V 1А15 A Факултативна DCDC Конвертори.Направени од Увезени Компоненти, и Пламен Retardant пластичн

Во продавницата
ACS250-03U-02A3-2+B063-0.5 HP ABB ACS250 Микро Серија AC VFD IP66, 240 VAC Три Фаза на Текст, 240 VAC Излез,
Свеж

0.5 HP, 2.3 Засилувачи, ABB, ACS250 Микро Серија 208 240 VAC Текст, 240 VAC Излез.Три Фаза На Текст, Три Фаза Излез.IP66, Подго

Во продавницата
12V 250W Електронски Бесплатно, 0-20A Празнење Одбор Горат-во Електронска Оптоварување Двојна Висока Брзина
Свеж

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Во продавницата
Acxico 1Pcs Брзо Полнење Модул 60W 6-35V DC да USB Тип C PD 3.0 QC4.0 DC Брзо Полнење Чекор Надолу Моќ Модул
Свеж

50 * 17 * 12mm, Овој производ е мал во големина погодни за DIY.Влезен напон : 635 V(Влез мора да биде на ум 1 V повисок

Во продавницата