.

.

PIAOLING Универзална Патнички Адаптер, Универзален Приклучок Адаптер за Патување во Светот, Меѓународни Адаптер со USB C Пристаништа за САД, ЕУ, велика БРИТАНИЈА АНИ (Бој

PIAOLING Универзална Патнички Адаптер, Универзален Приклучок Адаптер за Патување во Светот, Меѓународни Адаптер

DEN 959.76

Од стока
Во продавницата

【ГЛОБАЛНА УНИВЕРЗАЛНА КОНВЕРЗИЈА ШТЕКЕР】 : безбедно мултифункционален конверзија приклучок, изолирани печење лак безбедно приклучок, еден тип за да ве придружува на 224 земји и региони низ целиот свет. 【ШЕСТ ПАТИ БЕЗБЕДНОСТ за ЗАШТИТА на】 : анти-статички, анти-краток спој, анти-прекуструјна, анти-overvoltage, анти-бран, electroplating изолација. 【ИЗОЛАЦИЈА БОЈА】 : матирано боја површина, изолација не е проводници, побезбедно да се користи. 【ТРИ ОСИГУРУВАЊА СЕ ПОБЕЗБЕДНО ДА се КОРИСТИ】 : вграден-во осигурач автоматски ќе се опорави по спојување да се заштити безбедноста на опремата.Адаптерот има положено FCC, CE, и Ro HS тврдења. 【ШИРОК НАПОН ДИЗАЈН】 : автоматски се прилагодува на 100-240 V глобалната конвенционалните напон。.Име на производ Мулти-функција патување полнење конверзија socket Overall големина : 65x50x50mm Material : КОМПЈУТЕР (Огноотпорни 94 V0) /ABSRated напон : 100-240 V ACRated струја : 2.4 20/60 Hz USB излез : 5 V /3.4 AWeight : 120.5 g.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне