.

.

SEVENSTAR НИ ЕУ 50-1600W AC Светот Патување Напон Конвертор Адаптер (SEVENSTAR СВ 1650)

SEVENSTAR НИ ЕУ 50-1600W AC Светот Патување Напон Конвертор Адаптер (SEVENSTAR СВ 1650)

DEN 338.88

Од стока
Во продавницата

Светот Патување Напон Конвертор Адаптер За Полнење 50-1600 Вати.Им овозможува на патник да го користите 110 volt мали електроника предмети за домаќинство, вклучувајќи и фенови за коса, греење влошки, радио/ касета играчи итн. Во земјите кои имаат 220/240 volt.CE уверение.Седум Ѕвезда Светот Патување Конвертор Комплет им овозможува на патниците да ги користат 110 volt мали електронски елементи и апарати, вклучувајќи и фенови за коса, греење влошки, радија, итн.во земји кои имаат 220/240 НАИЗМЕНИЧНА струја.Оваа двојна wattage конвертор има две settings; 50 вати и 1600 вати.Компактниот за чување содржи двојна конвертор на напон и 5 адаптер приклучок.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне