.

.

GaoFan Се Движат Фрижидер Стојат Алатки Машина За Перење База Рамки Нерѓосувачки Челик Лизгачи Стојат

GaoFan Се Движат Фрижидер Стојат Алатки Машина За Перење База Рамки Нерѓосувачки Челик Лизгачи Стојат

DEN 955.20

Од стока
Во продавницата

Име на производ : фрижидер машина за перење base Size : како shown Material : нерѓосувачки челик and Steel profilesfeature Се : цевка од нерѓосувачки челик машина за перење количка база со тркала е лесно да се соберат и може да се стави да се користи.Се држи на примена на растојание од нивото на подот и на тој начин го штити машината за перење од корозија и ' рѓа.Апаратот тркала се опремени со сопирачки механизам за да се задржи апаратот безбедно место, лесно да се движите и се чисти.Обично ќе брод во 1-3 дена, време на испорака 8-13 days Due да мерење и осветлување проблеми, може да се 1-2cm грешка и боја разлика.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне