.

.

Monoprice 118789 Apple MFi Заверена да USB Micro USB + USB Тип-C + Молња Полнење И Синхронизација на Кабел - 3 Стапки - Црна

Monoprice 118789 Apple MFi Заверена да USB Micro USB + USB Тип-C + Молња Полнење И Синхронизација на Кабел -

DEN 299.76

Од стока
Во продавницата

Не повеќе!Го замени вашиот осветлување, USB-C, и micro USB кабли со ова Apple MFi Заверена 3-во-1 наполнет/sync кабелот од Monoprice!.Овој кабел карактеристики осветлување, USB-C, и микро USB конекторите за полнење на сите на вашите мобилни уреди!.За разлика од другите мулти-кориснички кабли, кои се потпираат на адаптер, Овој кабел карактеристики на сите три конектори трајно прицврстени дека никогаш не може да бидат изгубени или неоправдан.Квалитетот на фер цена : Monoprice солиден дизајн и ригидна контрола на квалитет стандарди се испорача висококвалитетни производи на фер цени.Apple MFi Заверена да USB Micro USB + USB Тип-C + Молња Полнење & Sync Кабел, 3ft Црна имаш i Phone, од Google Chromebook TM со USB-C, и да се Поттикне Fire TM, што значи следење на три различни полнење/sync кабли и морале да бидете сигурни дека ќе се спакуваат сите три кога патувате.Не повеќе!Го замени вашиот Молња, USB-C, и Micro USB кабли со ова Apple MFi Заверена 3-во-1 наполнет/sync кабелот од Monoprice!Овој кабел карактеристики Молња, USB-C, и Микро USB конекторите за полнење на сите на вашите мобилни уреди!За разлика од другите повторното користење на кабли, кои се потпираат на адаптер, овој кабел карактеристики на сите три конектори трајно прицврстени дека никогаш не може да бидат изгубени или неоправдан.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне