.

.

LAJAR Следи Стојат Компјутер Столб Биро Полица за Складирање, Десктоп Стојат Организаторот за Office Home (Сива)

LAJAR Следи Стојат Компјутер Столб Биро Полица за Складирање, Десктоп Стојат Организаторот за Office Home (Сива)

DEN 335.76

Од стока
Во продавницата

Мулти-Нивоа Дизајн : Двете страни на мониторот застане се дизајнирани со конвексни жлебови, па може да се зголеми висина она што го сакате.Ергономски Дизајн : Овој компјутер столб може да го подигнете вашиот монитор и да се подигне вашиот десктоп компјутер, намалување на замор на очите и болка во вратот.Широко се Користат : биро полица може да се користи како монитор стој, печатач стојат, PC стојат, лаптоп стој, imac стојат, ТВ столб и повеќе.Биро Orginazer : Дополнителни десктоп простор под залагаме за зачувување на вашите глувчето, книги, лепливи белешки и повеќе, со што биро изгледа чисто и уредно.Лесно да се Intall : Само едноставна собранието, а потоа може да се добијат на монитор столб стојат на биро.Спецификација : Големина : 15.7"×7.9"×4.1" Тежина : 1.62 lb Материјал : АБС Боја : Сива Ако сте биле уморни од хаос на вашето биро, Ако секогаш се чувствуваат напрегање на очите и болка во вратот , Оваа следи столб е совршено решение за вас !Тоа се задржи вашиот монитор во удобно око ниво, намалување на напрегање на очите и болка во вратот .Овој компјутер застане е мулти-нивоа дизајн, може да се зголеми висина она што го сакате.Мониторот столб ќе обезбеди повеќе простор за складирање на глувчето, книги и мали предмети, имаат вашиот канцелариски материјал организирани.

Карактеристиките

Size:
15.7×7.9×4.1 Weight
Вака можеби ќе ви се допадне