.

.

Следи Стојат Столб Компјутер Лаптоп Столб Полица Организатор Фиока Компјутерски Екран Столб Биро Организатор Свитлива

Следи Стојат Столб Компјутер Лаптоп Столб Полица Организатор Фиока Компјутерски Екран Столб Биро Организатор

DEN 2215.20

Од стока
Во продавницата

-Компјутерски Екран Столб Биро Организатор, Компјутерски Екран Столб Биро Организатор со фиока, може складирање дребулии како пенкало, Канцелариски материјал , Кабел за управување со Дупка, за да го Заклучите држачот кога не го користите.Телефон носителот кога ќе се работи.Можете да го провериш телефонот и компјутер заедно.Функционална Следи Стои : Чувајте вашиот монитор во удобно око ниво за ефикасно спречување на вашиот грбот и вратот вирус кога ќе работат пред компјутер.И едноставно притискање на вашата тастатура под застане за да го спаси повеќе простор. -Стабилен и Здрав Следи Столб : Цврст структура со проширена нозе зајакнува стабилност, лизгајте од дополнителна поддршка нозете на двете страни за дополнителни стабилизација, тоа лесно може да се одржи до 50lbs без тетеравење и површината ќе не дисторзии. -Ергономски Следи Столб : Покренува вашиот монитор за удобно гледање висина, намалување на очите и вратот вирус, да ви помогне да се развие право да седи на телото. -Компјутерски Екран Столб Биро Организатор, Компјутерски Екран Столб Биро Организатор со фиока, може складирање дребулии како пенкало, Канцелариски материјал , Кабел за управување со Дупка, за да го Заклучите држачот кога не го користите.Телефон носителот кога ќе се работи.Можете да го провериш телефонот и компјутер заедно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне