.

.

Мултимедијални Десктоп Стојат,Монитор Столб Мулти Медиуми Десктоп Застане за Рамен Екран LCD LED ТЕЛЕВИЗОР,Лаптоп/Лаптоп

Мултимедијални Десктоп Стојат,Монитор Столб Мулти Медиуми Десктоп Застане за Рамен Екран LCD LED ТЕЛЕВИЗОР,Лаптоп/Лаптоп

DEN 1243.20

Од стока
Во продавницата

【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】Лесно да се инсталира, само треба да се користи шрафцигер да се стегне на шрафовите на четири нозе. 【МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ】Овој компјутер се залагаме за лаптоп, imac, КОМПЈУТЕР, печатач, десктоп ергономски, биро столб работа од дома додатоци канцелариски материјали платформа се зачува простор. 【Temperer Стакло】Калено 6mm плоча стакло е силна и безбедна за вашите уреди.Тежина капацитет е 88lbs.Вовед : Опсег на примена : овој голем штанд е идеален за монитори, лап-топ компјутери и Телевизори, подигнување на вашиот екран за подобра прегледност и подобрена удобност.Широка употреба : Со подигнување на вашиот екран правилно, стојат може да помогне да се намали притисокот и непријатност на вратот и грбот, кои може да бидат предизвикани од страна на седи стационарни за долги периоди на време.Спецификации : 1. Материјал : Калено Стакло и Нерѓосувачки Челик Нозе 2. Димензии : (23.4 x 10 x 4.7)" / (59.5 x беа 25,5 x 12)cm(L x W x H) Пакетот Вклучува : 1 x Следи Столб.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне