.

.

Следи Носителот, ABS + Метал Гас Пролет Една Рака Следи Биро Планината Следи Рака за Мал LCD Монитори од 7 до само 11,6 инчен Компјутер

Следи Носителот, ABS + Метал Гас Пролет Една Рака Следи Биро Планината Следи Рака за Мал LCD Монитори од 7 до

DEN 1993.20

Од стока
Во продавницата

Мониторот носител е направен од висок квалитет на ABS + метал материјал, силни и издржливи.Инсталирате зад мониторот, па на вашиот монитор не wobble и можете да го користите лесно.Тоа е погоден за мал LCD монитори од 7 до само 11,6 инчи.Професионален дизајн, тоа е мала тежина и лесен за носење.Едноставен и лесен за инсталација, тесно поврзано со екранот, може да го цврсто поддршка на екранот.Мониторот носител е направен од висок квалитет на ABS + метал материјал, силни и издржливи.Професионален дизајн, тоа е мала тежина и лесен за носење.Едноставен и лесен за инсталација, тесно поврзано со екранот, може да го цврсто поддршка на екранот.Инсталирате зад мониторот, па на вашиот монитор не wobble и можете да го користите лесно.Тоа е погоден за мал LCD монитори од 7 до само 11,6 инчи.Карактеристики : Материјал : ABS+Metal Weight : Прибл. 109g Color : Black Package листа : 1 x Следи Holder1 x Locking Ring.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне