.

.

Morton Морска Сол (Храна Одделение) Рефус 50 lb. Торба

Morton Морска Сол (Храна Одделение) Рефус 50 lb. Торба

DEN 1774.32

Од стока
Во продавницата

Morton Масовно 50 lb. (22.6 килограми) Торба за на Храна Одделение Морска Сол.Поли Наредени Торба.Ги Исполнува Храна, Хемикалии, Кодексот Спецификации.Кога Врне..Тоа Истура.Морска Сол (храна одделение) е собрани од Тихиот Океан и е направен од страна на channeling океанот вода во бари и препуштајќи му се на сонце и ветер исчезне тоа е нормално.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне