.

.

Hoshizaki КМ-520MAJ 22-Инчен Воздушно Ладење Модуларен Полумесечина Мраз Машина Производител, 556 кг/Ден, не ' Рѓосувачки Челик, 115v, NSF

Hoshizaki КМ-520MAJ 22-Инчен Воздушно Ладење Модуларен Полумесечина Мраз Машина Производител, 556 кг/Ден, не

DEN 948.00

Од стока
Во продавницата

Димензии : 22" W x 27-3/8" D x 28" Х До 556 lbs на мраз произведени по 24 часа.Планината 2 единици од страна на по-страна за 2x мраз производство.Се произведува во облик на полумесечина коцки мраз.Издржливи нерѓосувачки челик надворешноста.Мраз Создателот, Коцка-Стил, 22"W, air-ладење, автономни кондензаторот, капацитет на производство до 556 lb/24 часа во 70°/50° (480 lb AHRI заверена на 90°/70°), од не' рѓосувачки челик заврши, младата коцка стил, R-404 A ладилни, 115v/60/1-ph, 10.6 засилувачи, NSF, УЛ, ENERGY STAR®.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне