.

.

Мустаќи Режа Сет, 4 Парчиња Брада Грижа Алатка Поставите Мажите Коса Мустаќи Четка Брада Чешел Режа Стил Сет за Средување на Веѓата или Брадата(1#)

Мустаќи Режа Сет, 4 Парчиња Брада Грижа Алатка Поставите Мажите Коса Мустаќи Четка Брада Чешел Режа Стил Сет

DEN 429.36

Од стока
Во продавницата

ВИСОК КВАЛИТЕТ на СЕЧЕЊЕ АЛАТКИ : Оваа мустаќи режа собата е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, со висока издржливост и анти- ' рѓа перформанси, долгорочна употреба на било фризер или фризер може да му верувате на професионални ножици за сечење.Без разлика каков тип на брада користите, ќе ги најдобрите карактеристики.ХУМАНИЗАЦИЈА УСЛУГА : Ова мустаќи режа во собата може да ви обезбеди со цел ден на висок квалитет на одржување искуство, за да се задоволат сите ваши потреби.Тие се лесни, преносливи.Ние нудиме куп на џебови за чување на мали предмети што треба да ги носите и трим вашата брада на сите времиња.МАЗНА ЧЕШЛАЊЕ : Користете го овој мустаќи режа поставување за да ги даде на вашата коса мазна се чувствуваат во секое време.Влакната на четката мека, но силно, не ќе масло, подобрување на тешко губење на текстурата, обликот, формата, обликот, мазна и климатизација.ДВОСТРАНО ДИЗАЈН : Ова мустаќи режа поставите користи двострано чешел-како дизајн, има казна забот и дебели заб, користи во средување и обликување брада.Казна-заб чешел е помек на вашата кожа, коса и брада, одржување на косата мазна, додека стил.Двојна дејствува заби на овој брада чешел обезбеди максимална завршувањето на точност.СОВРШЕН ПОДАРОК : Ова мустаќи режа сет е дизајниран во преносни големина и лесни материјали за лесно носење и чистење.Било barbershop мора да има една.Тоа е исто така одлична за употреба дома или на пат.Ова е одличен подарок за вашиот сопруг, татко и пријатели, и ќе се направи голема комбинација на жилети.Зошто да се одбере оваа мустаќи режа сет?Ве молиме љубезно ве молиме проверете ги следните детали и да добиете одговори.Функција : 1. Висок квалитет, од нерѓосувачки челик режа, средно острина, погоден за средување на веѓата или брадата.2. Умерено тешко и мека четка, може да посебна јазол и груба мустаќи лесно.3. Двоен-заврши со различна густина на чешел заби, погоден за различни делови на косата.4. Може да се задоволат основните брада грижа, доаѓаат со складирање торба за добро сместување и подобра класификација.5. Изработен од квалитетен материјал, кој е издржлив, здрав и за долго време се користи.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Брада Грижа Set Material : Дрвен, од не ' Рѓосувачки steel Scissor Големина : Прибл. 14.8x2.9cm/5.8x1.1in Double Еднострани Чешел Големина : Прибл. 10.2x5.7cm/4x2.2in Comb Големина : Прибл. 4.6x9.1cm/1.8x3.6in Brush Големина : Прибл. 11.2x6cm/4.4x2.4in Package Листа : 1 x Scissor1 x Двострано Comb1 x Comb1 x Brush1 x Складирање Торба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне