.

.

5 Компјутери 3.5 инчен Виножито Носот Ножици Криви Мустаќи Ножици Носот Коса Ножици Уво Брада Средување на Ножици Веѓа Shears, Лични Чешлање Ножици Мажи Жени од не ' Рѓос

5 Компјутери 3.5 инчен Виножито Носот Ножици Криви Мустаќи Ножици Носот Коса Ножици Уво Брада Средување на Ножици

DEN 400.80

Од стока
Во продавницата

Пакет од 5 Парчиња Мулти Титаниум Боја на Виножито за Безбедност на Носот, Мустаќи Режа 3.5" Криви сет.Прилагодлива и корисни : Носот Коса Ножици е посебно дизајниран да се намали носот влакната безбедно и сигурно, бидејќи на своите круг совет.Оваа режа е корисно за сите видови на Брада и Мустаќи и тоа исто така може да се користат за средување на трепките, веѓа, Уво и растот на косата, во различни делови на телото.Ергономски дизајн : Остар сечење на работ дава дури и прецизно сечење секое време.Секој може да лесно се справи со оваа ножици со леснотија.Ергономски дизајн на ножици релаксира вашиот лактот и зглобот.Широк прст дупки направете го тоа лесно да слајд ножици во палецот и други прсти.Добро Балансирана и Фирма : професионални брада средување на ножици се непречено избалансирани во случај на облик, дизајн и тежина.Овој тип на ножици се да се даде точен вид на рамнотежа и не постои ризик од под-сечење или над-сечење на брада на мустаќи.Odonto Med2011 Производи Нудиме Рачно Изработени На Допир На Секој Инструмент.Многу од 5 Компјутери Круг на Чело Носот Коса Ножици/Безбедност Ножици - 3.5" Криви Нерѓосувачки Челик Ножици/Помине Ножици.Лицето Коса Ножици/Брада Средување На Режа/Мустаќи Режа.Нерѓосувачки челик со висок квалитет Odontomed2011 инструменти.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне