.

.

Огледало Моќ Слепа Точка за Откривање Пак Сигнал Боја за да Одговара на LH за CX-5

Огледало Моќ Слепа Точка за Откривање Пак Сигнал Боја за да Одговара на LH за CX-5

DEN 277.20

Од стока
Во продавницата

Референтен Број(s) : MA1320225,KD33-69-181 K.Огледало На Работата : Моќ.Огледало Сигнал Тип : Го Сигнал.Огледало Слепа Точка Опција : Слепа Точка За Откривање.Огледало Боја / Крај : Боја за да Одговара.Објектот спецификации : Огледало Боја / Крај : Боја на Match Mirror Сигнал Тип : Го Signal Mirror Слепа Точка Опција : Слепа Точка Detection Mirror Работата : Power Compatible со : 2013-15 Mazda CX-5 Возачот Страна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне