.

.

BTMETER 6000LM LED Гаража Светла,Deformable Сијалица на Таванот,3 Прилагодливи Крило Лист Светилка за Магацин Подрумот Работилница Двор Визба,Супер-Светли Бели 60W E26 Продавница ?

BTMETER 6000LM LED Гаража Светла,Deformable Сијалица на Таванот,3 Прилагодливи Крило Лист Светилка за Магацин

DEN 455.76

Од стока
Во продавницата

⭐【ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА ПРОДАВНИЦА СВЕТЛИНА】-Овој автомобил подрумот светлина тела е супер лесно да се инсталира,која може да се зезнав на стандарден E26 база ракета.Не tools е потребно,без жици е потребно или не професионални electricians е потребно.Само завртка тоа, притиснете го копчето за вклучување/исклучување копче и го осветлува вашиот соби. ⭐【ПОДОБРО ДИСИПАЦИЈА на ТОПЛИНА СИСТЕМ】-Направен од високо квалитетни и безбедни премиум алуминиумски легури домување,овој голем high-end led сијалица може да прахосвам топлина побрзо отколку обичните пластични гаража светлината,за да се избегне оштетување на топлина произведена форма LED сијалица, да ја прошири својата услуга време и остро да се намали за трошоците на одржување. ⭐【TRILIGHTS за 360° ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ】-Со deformal и прилагодливи дизајн,3 крилја на широк агол светлина, може да се прилагоди нагоре до 90 степени.Тоа е лесно за вас да DIY на различни ангели според вашите потреби,кои ги покриваат сите страни и не се мртви ангел за гаража. ⭐【LED ТАВАНОТ СЕТ со ШИРОК АПЛИКАЦИИ】-Ова супер светло 6000 Лумен LED светло сет со 2932 висок квалитет на чипови обезбедува неверојатна количина на бела светлина, 7/24 за најмалку 50.000 часа.Таа е погодна за различни ситуации,како што се гаража, подрум, фабрики, спортски сали, училишта, работилници, рударство, супермаркети и така натаму, на состанокот на сите ваши барања. ⭐【100% ГРИЖЕТЕ се-БЕСПЛАТЕН ПРОИЗВОД ГАРАНЦИЈАТА】-BTMETER спроведува на бизнис принципот на"прв клиент,добавувач на првата."Ние се обезбеди 100% безусловно ветување за вас.12 месеци производ гаранција и животниот век на производот технички поддржува се предвидени.Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи,ве молиме да се чувствуваат слободни и само да не контактирате!. -Користење на високо-квалитетни 60 W LED чипови, супер-светли, заштеда на енергија и до 80%. -Панелите може да биде укината до 90 степен прилагодливи, покриеност може да се стигне до 360°. -Направени на безбедно алуминиум домување и висок квалитет на КОМПЈУТЕР, гаража светлина е топлина dissipating и има над 50.000 часа наконтинуирана операција, која во голема мера ги намалува трошоците за одржување. -Лесно да се инсталира, нема потребни алатки, без стручен електричар е потребно, едноставно како инсталирање на сијалица, само завртка во E26 / E27 завртка база.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне