.

.

Протокот Ezy Филтри, Inc. F12 30 Цевка Поставена Вшмукување Екран, Орев Стил Цедилка, 1-1/2 Женски NPT, Мрежа Големина 30

Протокот Ezy Филтри, Inc. F12 30 Цевка Поставена Вшмукување Екран, Орев Стил Цедилка, 1-1/2 Женски NPT, Мрежа

DEN 617.04

Од стока
Во продавницата

Стакло армирано најлон база.Нерѓосувачки Челик Екран.Екран Sonically Вградени во најлон.Вшмукување екрани може да се користи за протегаат нафта, хемиски течности и вода.Тие нема да рѓа.Тие се направени од тешки стакло-исполнет најлон смоли со нерѓосувачки челик жица крпа елементи.Со машки или женски NPT конектори, да нишка во или врз цевка.Постојат десет жица mesh големини за да изберете од.Пофини 60-, 100-200-mesh големина на екраните се поткрепени со потешки 30-mesh внатрешна поддршка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне