.

.

12 Пакет Случај со Калено Стакло Екран Заштитник за Apple Види 38mm Серија 3 2 1, Cuteey Целосна Заштитна Мат PC Покритие за Iwatch 38mm Додатоци (12 Бои, 38mm)

12 Пакет Случај со Калено Стакло Екран Заштитник за Apple Види 38mm Серија 3 2 1, Cuteey Целосна Заштитна Мат

DEN 383.28

Од стока
Во продавницата

[ Компатибилен ] : Овој случај компатибилен со 38mm серија 3/2/1 Apple се Види.Браник случај направени од врвот компјутер со мат финиш и 12 различни бои за избор кој ви донесе моден изглед. [ Изграден во Калено Стакло Екран заштитник ] : 2 во една мат pc случај со изграден во стаклениот екран заштитник.Го штити екранот и куќиштето од scuffs и гребнатини.Високо ниво на транспарентност калено стакло екран заштитник претставуваат оригинални јасна слика за квалитет и зачувување на првичниот контакт чувствителност. [ шок доказ ] : Тешко на компјутер материјал & 9 H цврстина калено стакло за да се обезбеди подобра заштита од мека пластика оние, спречување на вашиот iwatch од шокантно, несреќа намалувањето и bumping. [ Прецизни исечок ] : Ова 38mm случај е 1 : 1 лиење на apple види 38mm.Сите дупки линија со соодветните копчиња, звучник, микрофон и сензори, додавајќи нема дел на вашиот часовник.Лесно да се земе и исклучување на уредот без да се симне од apple се види 38mm бенд. [Пакет и Сервис : ] 12 пакет различна боја тешко случај компатибилен со apple види серија 3/2/1 38mm .Ако постои било незадоволство, нашата поддршка на корисниците ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне