.

.

Водоотпорен Лаптоп Рамо Гласник Торба Случај Ракав за 13.3/14/15/17 Инчен Лаптоп Случај Лаптоп Briefcase (13.3-инчен 14.96x1.18x10.64 инчен, АП-023)

Водоотпорен Лаптоп Рамо Гласник Торба Случај Ракав за 13.3/14/15/17 Инчен Лаптоп Случај Лаптоп Briefcase (13.3-инчен

DEN 1116.00

Од стока
Во продавницата

☆Лаптоп торба големина : 13.3 инчи (14.96x1.18x10.64 инчи)/14 инчи (14.96x1.18x10.64 инчи)/15 инчи (16.53x1.18x12.20inch)/17 инчи (17.72x1.18x13.38 инчен). ☆360° заштита : надворешноста е направен од високо-квалитет на полиуретан, кој е издржлив, водоотпорен и dustproof.Мекото пената поставата со задебелена внатрешни материјал штити вашиот лаптоп од влијанија, вибрации и случајно гребнатини. ☆Мултифункционален простор : главната џеб на лаптоп случај може да се одржи лаптоп.Два странични џебови може да се организира моќ адаптери, полначи кабли, глувци и копчиња, паричници, како и други канцелариски материјали. ☆Двојно патент дизајн : двоен патент дизајн може да се лизга без проблеми и е погодно за користење на лаптоп.На прилагодливи рамо, рака и на врвот се справи со случајот ви овозможи да го носат вашиот лаптоп удобно. ☆Лесен и удобен : едноставен, но може да ги исполни сите ваши потреби, двојно здрав справи може да се врши удобно за долго време, и на врвот се справи може да биде скриена во џебот кога не е потребен.Можете да го користите како торба, гласник торба и briefcase.Многу погодна за бизнис, училиште или на патување.Име : торба за лаптоп.Материјал : Полиуретан надворешниот слој + пената слој + сунѓерот анти-шок слој Функција : задните багаж рака дизајн е лесен за користење при патување на бизнис.Ова е многу погодно за на вашиот среќен патување на кое било место.Може да се користи како една рачна ташна, може да се користи како гласник торба, може да се закачи за еден куфер, лаптоп торба, лесно да се носат.Мултифункционален простор држи цел водоотпорен СТП материјал го штити вашиот компјутер торба од прашина, нечистотија и гребнатини.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне