.

.

Youmylove 4pcs Вино сопственикот и Чаша Носителот, се Приспособат на Силиконски Вино Стакло машина за миење Садови Goblet Носителот Побезбедно Stemware Saver за Дома Декор & Кујна ?

Youmylove 4pcs Вино сопственикот и Чаша Носителот, се Приспособат на Силиконски Вино Стакло машина за миење

DEN 420.00

Од стока
Во продавницата

Направени на супериорен силикони, трајни да го користите за долго време.Вино Стакло, Силиконска Носител е тука да ја поддржува нас во вршење на јадења на начин сакавме.Никој од нас сака да се пробие очила во нашите раце додека го прават јадења.Прилагодување на прачка за да одговара на стакло или на врвот или на дното решетката на вашата машина за миење садови.Тоа е празен база дека слајдови во текот машина за миење садови пост, на крајот затворач клипови ќе се одржи на вино стакло матични.Зачувај вашиот stemware со носителот, флексибилни силикони прачка дека стабилизира stemware како тоа оди преку циклусот.Карактеристики : Боја : Виолетова Материјал : Силика Гел Должина : 16.8 cm Доаѓа во пакување од четири.Флексибилно, може да се прилагоди на свиткување.Мали,лесни и простор за заштеда.Тоа е вашата машина за миење садови goblet добар партнер.Направени на супериорен силикони, трајни да го користите за долго време Никој од нас сака да се пробие очила во нашите раце додека го прават јадења.Прилагодување на прачка за да одговара на стакло или на врвот или на дното решетката на вашата машина за миење садови.Вино Стакло, Силиконска Носител е тука да ја поддржува нас во вршење на јадења на начин сакавме.Тоа е празен база дека слајдови во текот машина за миење садови пост, на крајот затворач клипови ќе се одржи на вино стакло матични.Зачувај вашиот stemware со носителот, флексибилни силикони прачка дека стабилизира stemware како тоа оди преку циклусот.Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1 ~ 2 cm грешка,ви благодарам.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ве молиме да се разбере, ви благодариме!Пакет се Вклучени : 4 x Вино Стакло, Силиконска Држачот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне