.

.

Пластична Кеса, Resealable Бела Блок Кеси, Јасно, 4 x 8 Инчен, 2 Мили, 100 Пакет

Пластична Кеса, Resealable Бела Блок Кеси, Јасно, 4 x 8 Инчен, 2 Мили, 100 Пакет

DEN 859.20

Од стока
Во продавницата

ПИШУВА-НА ЕТИКЕТАТА - Овие јасни патент кеси понуда бела блок кој лесно ви овозможува да напишам, што ги прави одлични за етикетирање и организирање.RECLOSABLE - На поли кеси може да се отвори и затворен лесно со една песна печат.ИЗДРЖЛИВИ - 2 мили дебели поли торба, направени од комерцијални одделение пластика е неверојатно издржливи и отпорни на вода.ОБНОВЛИВИ - 2 мили дебели кеси се издржливи, па тие може да се користи за време и време повторно да заштедите пари.ПОВЕЌЕНАМЕНСКОТО ИСКОРИСТУВАЊЕ На resealable поли кеси се совршен за чување, организирање, прикажување или заштита на многу видови на производи како храна, накит или занаети.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне