.

.

EuisdanAA Пластични Аквариум Риба Резервоарот Растенијата, 23.6-Инчен, Зелена( Planta де plástico став pecera де acuario, 23,6 pulgadas, Верде

EuisdanAA Пластични Аквариум Риба Резервоарот Растенијата, 23.6-Инчен, Зелена( Planta де plástico став pecera

DEN 287.76

Од стока
Во продавницата

Име на производ : Пластични Водни Растенија; База Големина : 4 x 3.1 x 2cm/1.6" x 1.2" x 0.8" (L*W*T).Растенијата Висина (Макс.) : 60cm/23.6";Материјал : Пластика, Керамика.Главната Боја : Зелена.Тежина : 56g(Peso : 56g.Пакет Содржина : 1 x Пластични Водни Растенија(Contenido del paquete : 1 x planta acuática де plástico.Euisdan AA Пластични Аквариум Риба Резервоарот Растенијата, 23.6-Инчен, Green Lifelike пластични растенијата декорација го прави вашиот риба резервоарот изгледаат одлично.Дизајниран со керамички база направете го тоа лесно да стојат во вода и додадете природната убавина на било аквариум.Тоа е безбедно за водните животни.Опис на Spanish Planta де plástico став pecera де acuario, 23,6 pulgadas, verde Nombre del producto : Planta acuática де plástico; Tamaño де ла база : 4 x 3,1 x 2 см / 1,6" x 1,2" x 0,8" (L * W * T)де ла Altura planta (máx.) : 60 cm / 23,6"; Материјал : plástico, cerámica Color директорот : verde Peso : 56g Contenido del paquete : 1 x planta acuática де plástico.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне