.

.

Екран Заштитник Компатибилен со Samsung Galaxy A51 5G, [2+1+1 Пакет] HD-Јасно Калено Стакло Екран Заштитник & Калено Стакло на камерата Леќи на Камерата Заштитник & Мека Shockproof Про

Екран Заштитник Компатибилен со Samsung Galaxy A51 5G, [2+1+1 Пакет] HD-Јасно Калено Стакло Екран Заштитник

DEN 1320.00

Од стока
Во продавницата

Прецизни за Намалување на-Оф Design Laser-намалување на димензиите обезбеди максимална заштита за екранот на вашиот уред.Екран Заштитник и стакло назад камерата леќи на камерата заштитник' oleophobic слој е водоотпорен и ги заштитува против отпечатоци smudges и масло.Лесен за Инсталација и Лесен За Clean Bubble-Слободен Лепило го прави лесен за инсталација и без рецидив остатоци кога ќе го симнат.Целосна заштита, отпорен на оштетувања од сите правци. 【HD ЈАСНОСТ & ЕКРАН на ДОПИР за ТОЧНОСТА】Оваа ултра-тенок екран заштитник е сигурен, флексибилен, и ветува целосна компатибилност со екран осетлив на допир чувствителност.Анти-отпечаток, анти-вода, анти-да се загрози и да може ефективно да е отпорен на гребење, инциденти и испакнатини и нормално абење.Високо-одговор и високо ниво на транспарентност направи тоа како мазна како за Samsung Galaxy A51 5 G оригиналната екран.Прецизни cutouts ви обезбеди лесен пристап до сите порта, звучници, полнење порта, S пенкало и чувствителни копчето.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне