.

.

FFENFEI 3D Екран Зголемувачот Засилувач, 7.5 Инчен Телефон Екран Зголемувачот 3D High-Definition Екран Зголемувачот Десктоп Мобилен Телефон Држачот Поддржува Сите паметни теле?

FFENFEI 3D Екран Зголемувачот Засилувач, 7.5 Инчен Телефон Екран Зголемувачот 3D High-Definition Екран Зголемувачот

DEN 285.60

Од стока
Во продавницата

✅Ултра-избришете ги леќите и добар квалитет : Оваа најновата верзија на крупен мобилен телефон екран лупа донесува кристално јасна high-definition леќа за да се обезбеди најочигледен слика.Школка е специјално дизајниран за да се спречи гребнатини и нема отпечатоци од прсти, презентирање ќе други слични производи Сигурен визуелно уживање и искуство.Тоа е совршен за игри и дневни забава. ✅Свитлива и пренослив дизајн за прикажување во секое време, насекаде : Нашиот мобилен телефон екран зголемувачот е лесен и компактен.Тоа може да биде ставен во паричникот, мала торба или ранец.Тоа е многу погоден за носење околу.На прилагодливи заграда може да се прилагоди по волја.Мобилниот телефон проекција на екранот е погодна за вас и вашето семејство дома, на работа или одлична алатка да се види филмови и ТВ удобно во движење. ✅Сигурен игри и прелистување искуство : Уморни од гледање на малите екрани на вашиот паметен телефон?Користете го овој одличен мобилен телефон екран зголемувачот да играте игри, прелистувате Tik Tok и на другите социјални медиуми и види видеа, ќе доживее различни визуелно искуство. ✅Широк компатибилност : Ова 2022 најнов мобилен телефон екран зголемувачот е компатибилен со сите паметни телефони, како на пример за i Phone13, за i Phone 12, за Samsung Галакси Забелешка и други Android паметни телефони, па што чекаш?Побрзај и ги собереш вашиот телефон, и да уживате во забавата на зумирање на екранот на телефонот со вашето семејство и пријатели!. ✅Најдобрите Подароци:Овој високо квалитетен моден Телефон Екран Зголемувачот Засилувач Застане не само привлекување на луѓето внимание околу вас, но таа е исто така голем ноќта на вештерките/благодарноста/божиќ/роденден/вљубените подароци за вашите најдобри пријатели, момче/девојка, пријатели, членови на семејството, соученици и сл.Добредојдовте на FFENFEI Продавница Стандард Превозот обично трае 10-15 дена да бидат испорачани .Експрес uauslly трае 3-10 дена да пристигне во САД.Најдобар Божиќ Подароци за Пријатели Идеален за Денот на Вљубените Подароци за Friends7.5 инчен мобилен телефон екран зголемувачот 3 D high-definition екран зголемувачот десктоп мобилен телефон носител на Функција : 1. Се гарантира 100% сосема нов и висок квалитет 2. Користење на висока дефиниција оптички зум технологија, без батерија е потребно. 3. 1 : 1 избришете оригиналната слика зголемува 2-3 пати.Тоа стана извонредно искуство "приватни екран театар". 4. Поддршка прилагодување на агол, се приспособат на аголот на гледање, грижа за цервикален 'рбет, и да се грижи за здравјето на цервикален' рбет. 5. Мали димензии и мала тежина, лесен за носење, особено погоден за гледање 3 D филмови, 3 D ефект е повеќе од очигледна. 6. Високо квалитетниот екран материјал помага да се ослободат од непријатноста и замор на очите кога гледа за долго време. 7. На производот е добар притисок отпор и тежина, и има силен притисок отпор. 8. Мали димензии и мала тежина, лесно да се носат.Спецификација на производот : Тип : мобилен телефон екран зголемувачот Компатибилен : погоден за паметни уреди како што се мобилни телефони и таблети Материјал : Рамка : ABS Леќа : ПВЦ Производ големина : рамка 18.3*14.3 cm Леќа 17.5*12cm Боја : црна, бела Пакет се Вклучени : 1 * Екран зголемувачот Потсетување : објективот на овој производ е акрилни леќа.Во текот на собрание процес, ќе има мали гребнатини на објективот повремено.Ова е нормална појава и не ќе влијаат на нормалната гледање и користење.Ако сте загрижени за гребнатини, ве молиме да земете во тоа внимателно!Фотографијата е прифатена од страна на стандардниот, и гледање ефект е подобро кога производот е исклучен!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне