.

.

Eyecandy Decals HHI со Светилник за Hilton Head Јужна Каролина во Овалната 5 ИНЧЕН Decal Налепница Злато

Eyecandy Decals HHI со Светилник за Hilton Head Јужна Каролина во Овалната 5 ИНЧЕН Decal Налепница Злато

DEN 142.80

Од стока
Во продавницата

Eyecandy испраќа само со највисок квалитет.ГОЛЕМИНА ВО ОПИСОТ СЕ ОДНЕСУВА НА НАЈДОЛГАТА СТРАНА.НАШИТЕ DECALS СЕ НАПРАВЕНИ ОД ПРЕМИЈА 6 ГОДИНА ВИНИЛ.ТИЕ НЕМА ДА ПОПУШТАТ, КОРА, СЕ НАМАЛАТ ИЛИ ИСЧЕЗНАТ ЗА НАЈМАЛКУ 6 ГОДИНИ.ЛЕСНА АПЛИКАЦИЈА ИНСТРУКЦИИ и МОЖЕ да СЕ ПРИМЕНИ НА БИЛО кој МАЗНА, цврста ПОВРШИНА.ЗАДОВОЛСТВО GAURANTEED!!.HHI со СВЕТИЛНИК за HILTON HEAD ЈУЖНА КАРОЛИНА во ОВАЛНАТА 5 ИНЧЕН decal налепница ЗЛАТО.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне