.

.

Далечински Случај за Roku, на Капакот на Батеријата за ПРВ Roku Smart TV Испаруваат Стап Далечински управувач, Roku TV Remote Покрие Заштитна Силиконска Контролер Универзална Ра

Далечински Случај за Roku, на Капакот на Батеријата за ПРВ Roku Smart TV Испаруваат Стап Далечински управувач,

DEN 1598.40

Од стока
Во продавницата

Овој далечински поклопецот е специјално дизајниран за Roku smart TV remote.Далечинскиот опфаќа се компатибилни со сите Roku ТВ брендови како што е ПРВ, Hisense, остар, елемент, и Hitachi и замена далечински управувач за Roku streaming media играчи како што се Roku express, Roku стриминг стап, службен Roku глас далечински управувач, Roku премиера, Roku ултра, Roku 2, Roku 3, Roku 4 и ујп.Полесно да го најдете вашиот Roku Далечински со Светли и забава бои.Изложување под светлата за долго време пред да ја употребите оваа сјај случај ќе го направи тоа сјај посветла во темница.САМО ЗЕЛЕНА И НЕБОТО СЛУЧАЈ СВЕТАТ ВО ТЕМНИЦА.Совршено се вклопува.Целосен пристап до сите порти, копчиња и функции, обичај за сечење на случајот, им овозможува на сите функции на далечинскиот се отворени за употреба.Далечинскиот на капакот на батеријата се Спречи задниот капак и батеријата од далечинскиот управувач за Roku ТВ бидат изгубени.Деца пријателски и мала тежина силикони, обезбедува максимална заштита, анти-лизга, анти-прашина, шок доказ и перат се Спречи детето од отворање на задниот поклопец и да игра тоа неселективно.Лесен за контрола и да се стави на.Грбот има анти-лизга текстура на дизајнот, што го прави овој случај обезбеди повеќе удобен зафат бар од посебен далечински управувач.И со едноставен ракав дизајн, оваа ruko далечински поклопецот е супер лесно да се инсталира.Оваа roku случај е направен на животната средина силикони, кожата-пријателски, перат, трајни и удобно и shockproof, спречување на гребење, испакнатини, вибрации, и паузи.Лесни силикони заштитни случај има прецизни cutouts направи вашиот roku remote control buttons, целосно достапни.Ултра-тенок дизајн.Не грижете се за копче за добивање заглавен под капакот.Оваа roku маска со решетка дизајн на грб кој е против пролизгување каде се сместени во домот.Дава добра текстура на допирање и држење на копчето за разлика од пластични производи.Со едноставен ракав дизајн, лесно да го инсталирате во една минута.Силиконска маска за roku далечински ги штити против случајно паѓа и се додава контрола на далечинскиот управувач.Ефикасно спречување гребнатини, испакнатини, вибрации, и паузи.Оваа roku случај е направен на животната средина силикони, кожата-пријателски, перат, трајни и удобно и shockproof, спречување на гребење, испакнатини, вибрации, и паузи.Лесни силикони заштитни случај има прецизни cutouts направи вашиот roku remote control buttons, целосно достапни.Ултра-тенок дизајн.Не грижете се за копче за добивање заглавен под капакот.Оваа roku маска со решетка дизајн на грб кој е против пролизгување каде се сместени во домот.Дава добра текстура на допирање и држење на копчето за разлика од пластични производи.Со едноставен ракав дизајн, лесно да го инсталирате во една минута.Силиконска маска за roku далечински ги штити против случајно паѓа и се додава контрола на далечинскиот управувач.Ефикасно спречување гребнатини, испакнатини, вибрации, и паузи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне