.

.

ApotheCARE Essentials На Mender Оштетена Коса Поправка Масло, Кокосово Млеко, Бело Јасмин, Витамин E, 4 оз, 2-Пакет

ApotheCARE Essentials На Mender Оштетена Коса Поправка Масло, Кокосово Млеко, Бело Јасмин, Витамин E, 4 оз,

DEN 239.76

Од стока
Во продавницата

На Mender продира коса насоки и smooths roughened кутикулите со видно полиран финиш.Формулиран со седум прецизно избрани масла, кои вклучуваат Семе од Грозје, Сончоглед, Macadamia, Сладок Бадем и масло од Авокадо.Комбинирање на прецизно одбрани состојки и сечење на работ на науката, оваа косата третман за оштетена коса е силиконска слободни, paraben слободни и боја слободни.На дејствија мирис со мириси на бел јасмин, заедно со овошен, топло белешки.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне