.

.

FRSDMY Chamfer Мелење Машина, Карбид Агол Countersink Chamfering Мелница, V Grove Рутер, Подобрување Додатоци (Сечење на Работ Дијаметар : 10мм, Сечење на Работ Должина : 2F-BB2055)

FRSDMY Chamfer Мелење Машина, Карбид Агол Countersink Chamfering Мелница, V Grove Рутер, Подобрување Додатоци

DEN 1428.00

Од стока
Во продавницата

Високо-квалитетни материјали : Нашите Топката Носот Карбид Крајот Мелница е направен од високо-квалитет на волфрам челик.Силна отпорност на абење : површината на нашата Топката Носот Карбид Крајот Фабрика се обложени со multilayer слој.Нашите Топката Носот Карбид Крајот Фабрика глава усвојува двојно остро појас дизајн за побрзо и неспокојот чип отстранување.дизајн : Лесна инсталација и подобро се вклопуваат во машинската прави Гравирање Мелничката работа постабилна.Широк спектар на апликации : Широко се користат За Гравирање, Мелничката, Roughing, Hollowing, 3 D sculpturing цели.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне