.

.

[2 Pack] Компатибилен за Apple Види 44mm Серија 6 / SE/ Серија 5 /Серија 4 Калено Стакло Екран Заштитник со Црна Браник Случај, YMHML Целосна Покриеност Лесна Инсталација Меур-се П

[2 Pack] Компатибилен за Apple Види 44mm Серија 6 / SE/ Серија 5 /Серија 4 Калено Стакло Екран Заштитник со

DEN 263.76

Од стока
Во продавницата

❥[Лесна Инсталација] : Многу лесно да го инсталирате, е потребно помалку од една минута, не меур гаранција. ❥[2 во 1 Дизајн] : На калено стакло и браник случај се интегрирани совршено, пристап до сите контроли, копчиња, сензори. ❥[Анти-Нула] : Со силна 9 H цврстина ниво, целата стакло екран опфаќа цел екран штити вашиот види од капки, испакнатини, гребнатини и секојдневно носат и солза. ❥[Шок-доказ] : Направена од премиум квалитет на КОМПЈУТЕР и 9h цврстина калено стакло, овој случај го покрива целиот фронт и рабовите на вашиот види од гребнатини, капки и испакнатините. ❥[Ве молиме да Забележите] : Не е вода доказ екран заштитник, но ако види добива вода, исто така не е важно, можете да користите крпа за да ја апсорбираат водата на штрек и екран заштитник на екранот заштитникот може да се користи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне