.

.

4 инчен Автомобил на Врата завртување на Ноктите Puller Fastener Шрафцигер Ентериер Панели Клип Алатки за Внатрешни Додатоци Авто Fastener Алатки Професионално Обработени

4 инчен Автомобил на Врата завртување на Ноктите Puller Fastener Шрафцигер Ентериер Панели Клип Алатки за Внатрешни

DEN 952.80

Од стока
Во продавницата

Број На Модел : Автомобил На Врата Завртување На Шрафцигер.Работ Ширина : прибл. 8 mm/0.31 во.Големина : 4 инчи.Должина : околу. 205 mm/8.07 во. 4 инчен Автомобил на Врата завртување на Ноктите Puller Fastener Шрафцигер Ентериер Панели Клип Алатки за Внатрешни Додатоци Авто Fastener Алатки Професионално Обработени.Овозможува лесно отстранување на автомобил на врата завртување на тепих.Посебни љубопитните акција овозможува отстранување на клипови без да се оштети.Фалсификувани и топлина третираат челик вратило.Хром позлатен за издржливост.Корозија-отпорни хром позлатен заврши.Употреба : Отстранување на автомобил на сите вратата, трим, клипови, инсталирајте звук градежни алатки.Пакет Including1.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне