.

.

Aexit Кујна Врата на Врата Хардвер & Заклучи Windows 100N Моќ Кабинет Пролет Сребро Барака Вратата Хардвер Тон 2 парчиња

Aexit Кујна Врата на Врата Хардвер & Заклучи Windows 100N Моќ Кабинет Пролет Сребро Барака Вратата Хардвер Тон

DEN 1140.00

Од стока
Во продавницата

Пакет Содржина : - 2 x Кабинет Гас Лифт; Тежина : 213g.Материјал : Метал, Пластика; Име На Производ : Кабинет Гас Лифт.Главната Боја : Сребро Тон; Сила : 100 N/22.5 lb.Вкупна Должина : 290mm/ 11.4"; Монтажа на Далечина : 250mm/ 10".Род Големина : 90 x 6mm/ 3.5" x 0.24"(L*D); Цевка Големина : 120 x 15mm/ 4.7" x 0.6"(L*D).Сила : 100 N/22.5 lb.Оваа поддршка е долу отворен систем, може да се повлече тоа мало, тогаш тоа може да се прошири природно.Извори се совршена контрола, уреди за подигање, одржување, counter балансирање, и обезбедување на поддршка за апликации како што се хоризонтално шарки врати, капаци, капи и canopies.Секој сет содржи една поддршка, два фиксни заградата и завртки.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне