.

.

SSMDYLYM Стакло Бакар Хексагонални Композитни Пен Носителот Шминка Четка Стаклена Кутија Мултифункционален Десктоп Организатор Канцелариски Прибор

SSMDYLYM Стакло Бакар Хексагонални Композитни Пен Носителот Шминка Четка Стаклена Кутија Мултифункционален Десктоп

DEN 1411.20

Од стока
Во продавницата

Име : Нордиските стакло пен носителот, козметички четка за складирање кофа.Материјал : Бакар + Стакло.Спецификација : вкупна висина 116mm.Тежина : вклучувајќи пакување 570g; нето тежина 360g.Употреба : Десктоп складирање, кујна складирање, пен носителот, вазна, итн.Име : Нордиските стакло пен носителот, козметички четка за складирање bucket Material : Бакар + Glass Specification : вкупна висина 116mm Weight : вклучувајќи пакување 570g; нето тежина 360g Uses : Десктоп складирање, кујна складирање, пен носителот, вазна, итн.Пакет се Вклучени : 1* Шминка Четка Носителот(не содржи шминка четки и други додатоци)Белешки : ве Молиме овозможи 2-3 CM разлика според упатство mearsurement.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.

Карактеристиките

total height 116mm. :
Вака можеби ќе ви се допадне