.

.

NaisAromsa Панда Духот на Животните Носат Микрофибер Маскирани Крпа Плажа Бања Крпи Bathrobe Пливаат Базен Покритие за Момчиња Девојчиња Деца

NaisAromsa Панда Духот на Животните Носат Микрофибер Маскирани Крпа Плажа Бања Крпи Bathrobe Пливаат Базен Покритие

DEN 287.76

Од стока
Во продавницата

Микрофибер,полиестер.Superfine полиестер влакна.Густа ткаенина, силната апсорпција на вода.Големина : 51.5*31.8 Инч.Совршен за Деца.Уживајте во оваа крпа кога сте надвор на сонце!Одлично за када, базен или на плажа, вашето дете ќе љубов сушење off.Создаде повеќе забава за пливање, бања и плажа.Целосна рамка и двострано печатење.Машина за миење ладно.Ве молиме овозможи мала 1-3cm разликата се должи на рачно мерење.Боите можат да бидат малку различни, поради различни дисплеј и резолуција.Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши тоа веднаш.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне