.

.

Проектор Екран со Штанд, 120 инчен Отворено Филм Екран,Пренослив Проектор Екран, Проекција на Екранот Отворено за Дома

Проектор Екран со Штанд, 120 инчен Отворено Филм Екран,Пренослив Проектор Екран, Проекција на Екранот Отворено

DEN 2008.56

Од стока
Во продавницата

Лесно да се постави : Дизајниран со леснотија на користење на ум, ова отворено филм екранот е подготвен за брзо поставување во неколку минути.Само висат на четири страни со јаже и се држи на лепенка на дното брзо да се поправи на проекција на екранот, за да на едно парче рамка, монтажни нозе може да се состави лесно без потребни алатки.Удобен за носење : пренослив проектор екран, лесно може да се транспортира до насекаде со вклучени црна носи кеса и да бидат добро заштитени.Отворено филм екран огради супер compactly од повеќето проектор екрани така да може лесно да патува заедно со семејството екскурзии, кампување, или дворот филм ноќ.Надградба материјали : Нашата проектор екран со стојат 120 педа од здрав тешки рѓа отпорни на метал и стакло влакна прачка за зголемување на долговечноста и издржливост.Тоа е одлично за внатрешна или надворешна употреба.120-инчен Дијагонала, 16 : 9 Aspect Ratio.Cleanable:Проектор екран карактеристики 160 степен агол на гледање со пред проекција на екранот материјал.Лесно да се чисти со вода.Компатибилен со Стандардот, Краток Фрли, UHD/HD проектори.НЕ постои ризик набавка : Ние сме квалитетна компанија која се фокусира на клиентите искуство.Нуди еден од апсолутно најдобар отворено филм екран на пазарот.Купи со најголема доверба.Ако поради некоја причина не се среќни, само нас контакт и ние ќе рефундирање на производ за вас. 100 проценти без ризик.Нула нервози, нула чека.Пренослив проектор екран е прифатлива решение за професионални или лични проекција потреби.Нашите лесен-за-користење на екранот е совршена за домашни театри, бизниси и активности на отворено.На издржлив материјал нуди мазна транзиција во посакуваната екран висина.Метал стои нозете обезбеди стабилна база за време на употреба, и ќе се свитка за лесно преносливост.Сите екрани се направени со висок квалитет материјал за јасна слика.Секој екран е cleanable со благ сапун и вода.Assembles во минути без употреба на алатки!Лесно се пренесува со вклучени носејќи црна торба.Она што е Во Кутијата : 1 Затворен и Отворен Проекција Screen1 Сет на Железни Цевки и Стаклени Влакна Rod1 Стабилна-Обезбеди Полнење (8 земјата удели,4 Прилагодливи Јаже)1 Сметководствена Bag1 Упатството за Корисникот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне