.

.

SureKit Автомобил Обичај Кал Клапи Поздравниот Штитници за MG5 2012-2017 Фендер Ракети Mudflaps Mudguards Предните и Задните Тркала 4Pcs

SureKit Автомобил Обичај Кал Клапи Поздравниот Штитници за MG5 2012-2017 Фендер Ракети Mudflaps Mudguards Предните

DEN 618.48

Од стока
Во продавницата

① Погоден за : За MG5 2012-2017; Пакет се вклучени : 4pcs/set (2 парчиња од пред mudguards и 2pcs на задните mudguards, со завртки). ② Материјал : Неутрален Пластика, Црна површина.Направен од Висок Квалитет на Неутрален Пластика со Строга Контрола на Квалитетот Стандард за Подобрување на Сила и Издржливост. ③ Функција : Заштитете го вашиот автомобил од кал, нечистотија, вода спреј, камен chipping, итн. ④ Инсталација : Директна Замена.Лесна Инсталација.Само инсталирајте со Завртки Директно. ⑤ Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил и ние ќе се вратам на вас во времето; Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да не контактирате и да ми кажете во што е проблемот, ние ќе ви помогнат да се реши.Бидејќи нашата цел е : 100% задоволството на клиентите.Спецификација : Погоден за : За MG5 2012-2017 Состојба : 100% Сосема Нов Име на Производ : Автомобил Кал Клапи Предмет Тип : Mudguards Материјал : Високо квалитетни пластични Боја : Црна Дизајн : прегледен и Моден Дизајн, Автомобилот Изгледа Убава Инсталација : Лесна Инсталација, Директно Одговара.Пакет се вклучени : 4pcs Кал клапи (2 парчиња front L/R & 2 парчиња Задните L/R), Торба на Завртка Fixings инструкции за Инсталација : √ 1. Подготви инсталирање алатка и да ги преземат кал чувари надвор и да се споредат правилно инсталирање позиција. √ 2. Употреба на алатка за да се инсталира на крилата на правилна позиција со завртки и прицврстете ја. √ 3. Некои автомобил имаат инсталирање на завртка дупка.можете да ја користите.Ако не е, ве молиме да користите алатка и завртка да се направи и дупка да се инсталира.По Услуга Драги пријатели : Кога ќе примите објект, ако предмети имаат проблеми со квалитетот или други прашања, ве молиме да не паничи, ќе ни кажете, ние ќе ви даде задоволителен одговор, ако постојат сериозни проблеми, ќе помине сликите на нашиот поштенско сандаче, кога ќе ги испратите сликите што ги добиваме, ние ќе се консултира со вас, до вашиот финалето ќе ви даде задоволителен одговор.Безусловна Политика на Враќање Драги пријатели; Ако не можете да ја прифатите нашата програма, треба да се добие целосна наплата, ќе прифати проектот во рок од 14 дена контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде некој објект враќање адреса, Кога ќе добиеме вашето враќање проект, ние веднаш ќе рефундирање на вашите пари, ви Благодариме!Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ми даде добра повратна информација, Отсуство на повеќето точни и вредни сугестии за други купувачи.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да не контактирате и да ми кажете во што е проблемот, ние ќе ви помогнат да се реши .Бидејќи нашата цел е : 100% задоволството на клиентите.

Карактеристиките

Suitable for:
For MG5 2012-2017
Condition:
100% Brand New
Product Name:
Car Mud Flaps
Item Type:
Mudguards
Material:
High quality plastic
Color:
Black
Design:
Simple and Fashion Design, The Car Looks Beautiful
Installation:
Easy Installation, Direct Fit.
Package included:
4pcs Mud flaps (2pcs front L/R & 2pcs Rear L/R), A Bag of Screw Fixings
Installation instructions:
√ 1. Prepare the installing tool and take the mud guards out and compare the correct installing position. :
√ 2. Use the tool to install the fender to correct position with the screw and Tighten it. :
√ 3. Some car have the installing screw hole. you can use it. If there is not, please use the tool and screw to make and hole to install. :
Вака можеби ќе ви се допадне