.

.

Метал Фан повлече синџир проширување, тавански вентилатор синџир конектор,со Дијаметар од 3.2 6.5 mm Долги Нозе, со 6 персонални КОМПЈУТЕРИ Конектор (Сребро)

Метал Фан повлече синџир проширување, тавански вентилатор синџир конектор,со Дијаметар од 3.2 6.5 mm Долги Нозе,

DEN 148.56

Од стока
Во продавницата

Материјал : Трајни и ' рѓа-доказ метал.Конектор : Конектори може да се користи за да додадете рачка или закачите на други Синџири за да се прошири на должина.Функцијата додава предност на прилагодлива должина на синџирот.Синџирот мерки 36 инчи долго, идеален за замена на скршена или застарена се повлече синџири.Соодветна примена : главни погоден за замена на таванот фан синџир, high таванот светлина тела, на таванот за вентилација, како повлече синџир за завеса, шише капаче pendant ѓердани и многу други места.Напомена : Оваа ставка е 3.2 mm мушка синџир; ве Молиме проверете дали замена дијаметар на топката големина повлече синџир кога ќе го купите.КОНТАКТ со НАС на : пријавете вашата сметка > изберете "Вашите нарачки" > најдете цел ID > кликнете на "Контактирајте со продавачот". 1.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне