.

.

Црвено Празник Божиќ Дрво Складирање Торба За 12 Нога Дрво Божиќ украси Божиќ оркестарот божиќ работи елка складирање торба за Чување торба за Чување tote

Црвено Празник Божиќ Дрво Складирање Торба За 12 Нога Дрво Божиќ украси Божиќ оркестарот божиќ работи елка складирање

DEN 311.76

Од стока
Во продавницата

Црвено Празник Божиќ Дрво Складирање Торба За 12 Метри Дрво.Божиќ царинење елка складирање кеси Божиќ украс за складирање елка складирање елка торба.Божиќ декорација Божиќ декорација за складирање елка складирање торба Божиќ дрво декор.Мерки 60" X 30" x 30" (Dxšxv) Направени од високо влијание солза-доказ полипропилен Здрав Носат Рачка за превоз на вашето стебло.Има и до 12 метри височина unassembled елка отпорни на Влага, чува од прашина и штетници Огради стан, кога не е во употреба Целосна Должина Патент.Дизајниран да ги заштити вашите дрво од оштетување, прашина и влага!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне