.

.

Царинење! DDLmax Храна Клип, Тешки Клипови за Торба, Сребро Сите-Цел Воздушна Тесни Печат Добра Потпора Клипови Просторија Куки за Статистика Училиште Дома (2 инчи)

Царинење! DDLmax Храна Клип, Тешки Клипови за Торба, Сребро Сите-Цел Воздушна Тесни Печат Добра Потпора Клипови

DEN 62.16

Од стока
Во продавницата

❤️Нерѓосувачки челик материјал се цврсти и издржливи, силна пролет, цврсто залак, ефикасно изолатите прашина и вода, пареа, а на површината се третира со високо-одделение жица цртање, а на рака се чувствува деликатна и удобно. ❤️Пакетот содржи само еден клип。Материјал : 430 нерѓосувачки челик. ❤️Големина : Голем : 12x6.6x3.8 cm,B Медиум : 7.6x6x3.5 ,C Мал : 4x4x2 cm. ❤️featuers моќен пролет дека prvides тесна печат за чипови. ❤️Дом и канцеларија за користење.Печат чипови,cornflakes,млеко во прав кафе грав, леб,замрзнат зеленчук торба во вашата кујна.Исто така, може да се задржи белешки,разгледници,трудови во канцеларија. ❤️Производ продажба точка : ❤️нерѓосувачки челик материјал се цврсти и издржливи, силна пролет, цврсто залак, ефикасно изолатите прашина и вода, пареа, а на површината се третира со високо-одделение жица цртање, а на рака се чувствува деликатна и удобно. ❤️Се користи нерѓосувачки челик.Издржливи за да го користите за години. ❤️featuers моќен пролет дека prvides тесна печат за чипови. ❤️Не попуштат како пластика оние.Metalic calmps што нема да се скрши и не е толку мало како пластика оние. ❤️Дом и канцеларија за користење.Печат чипови,cornflakes,млеко во прав кафе грав, леб,замрзнат зеленчук торба во вашата кујна.Исто така, може да се задржи белешки,разгледници,трудови во канцеларија. ❤️спецификација : ❤️Материјал : 430 нерѓосувачки челик ❤️Големина : Голем : 12x6.6x3.8 cm,B Медиум : 7.6x6x3.5 ,C Мал : 4x4x2 cm ❤️Тип : Храна Клипови ❤️Спецификации : големи, средни, мали ❤️Тежина : големи 56 g, средни 38 g, мал 20 g ❤️Пакет вклучуваат : ❤️1x Храна Клип.

Карактеристиките

❤️Material:
430 stainless steel
❤️Size:
A Large
❤️Type:
Food Clips
❤️Specifications :
large, medium, small
❤️Weight:
large 56 g, medium 38 g, small 20 g
❤️Package include:
 
❤️1x Food Clip :
Вака можеби ќе ви се допадне