.

.

OXO на Обучувачи Совршен Повлече Брише Фармацевт - Сива

OXO на Обучувачи Совршен Повлече Брише Фармацевт - Сива

DEN 502.80

Од стока
Во продавницата

Една рака употреба прави промена на време бриз.Пондериран плоча укина еден избрише на време и го задржува следната избрише подготвени, исправено и да се чека.Силиконски заптивка во капакот држи брише влажна и свежо.Фармацевт капакот се отвара со едноставно им помогнам.Не се лизга нозе и се бројат плоча се задржи Фармацевт во место.Јасен показател прозорец во предниот дел.Лесен-за-чистење полиран пластична конструкција.Се вклопува до 100 бебе брише, flushable брише и ткива.Топ-управување со машина за миење садови безбедно.BPA, phthalate и ПВЦ слободни.Чувајте ги брише свежи, укина непречено за една рака употреба.Лесно да се задржи една страна на wriggly tots при користење на други за да го дофати избрише со Perfect Pull Брише Фармацевт.Просечна плоча укина еден избрише на време и силиконски заптивка држи брише свежо и влажно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне