.

.

Olbye Краток Плоштадот Притиснете на Ноктите Кристал Леопард Сјајни Лажни Нокти Сјајот француски Лажни Ноктите Лак Јасно Помине Акрилик Целосно Покривање на Ноктит?

Olbye Краток Плоштадот Притиснете на Ноктите Кристал Леопард Сјајни Лажни Нокти Сјајот француски Лажни Ноктите

DEN 183.84

Од стока
Во продавницата

Француски Медиум Кристал Притиснете на Ноктите Совети Со Лепак.24 сет компјутери со различни големината за прстот,боја може да биде малолетно лице различно од слика, бидејќи на различни екранот поставување светлото.Краток Плоштадот Сјајни Лажни Ноктите со вистински слики.Квалитетна ABS еколошки материјал,безбедно и лесно да се носат,цврсти доволно да остане за 5 дена или повеќе.Кристал Bling Лажни Ноктите Со слободни помине лепак налепница,може да се намали и датотека на Cheetah Црна лажни нокти во должината и обликот сакате.Удобен и лесен за да го промените различни стилови.Лак Клип на Ноктите Уметност Погоден за професионални помине специјалист или домашна употреба,лесно да дизајн свој стил.Исто така, може да биде сладок подарок за вашата сопруга,пријателки и др.Леопард Целосна Покриеност Нокти : Brand new,ако сакате да го вратат,ве молиме имајте на капки и моите нови производи.Само 3 минути да имаат речиси ист убавина како салон,чини помалку и заштедете повеќе време,она што е поважно е да не штети на ноктите.Лесно да се носат : Датотека страни и cuticle област за точна одговара со нокти стап, кој ќе им помогне да го изберат правото големина на лажни нокти и се носат подобро.И се применуваат лепак налепници на ноктите за неколку секунди откако ќе го носат.Лесно да се remove Put вашите нокти во топла вода околу 2 минути и лепило табовите може да се отстрани полесно.Не го отстраните нагло која може да остави некои жигот на нокти налепници на вашите нокти површината.Можете исто така да се исчисти остане нокти налепници со вода или носат друга лажни ноктите.Answer : ___________________________ Note : не се Обидуваат да ја добиете вашата раце влажни во првите неколку минути откако ќе го носат лажни ноктите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне