.

.

Бања Блаженство Премиум Хотел Тежина Туш Завеса Лагер, 12 Метал претходно биле вклучени, 3 Магнет Полите, x 72, Фрост

Бања Блаженство Премиум Хотел Тежина Туш Завеса Лагер, 12 Метал претходно биле вклучени, 3 Магнет Полите, x

DEN 209.04

Од стока
Во продавницата

100% Пвц + 12 Метал Grommets + Бела Мрежа Засилен Врвот W/3 Големи Магнети. 12 Метал Засилен претходно биле вклучени; го Спречува нагон за чешање на окото. 3 Големи Магнет Полите им Помага на Лагер Остане во Место.Премиум Хотел Тежина.Mesh Армирано-Header да се Спротивстави на Солзи.Бања Блаженство' Туш Лагер Хотел Тежина е направен од 100% ПВЦ (ПРОП 65 во Согласност) и се издржливи и долготрајни.Премиум тежина. 3 големи магнети/тешки мерачи помага да се задржи во место, и 12 метал засилен претходно биле вклучени/бела засилен мрежа врвот спречува кинење на врвот на лагер.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне