.

.

64-Двор NYMO Најлон Beading Тема Големина D за Delica Зрнца, Бели

64-Двор NYMO Најлон Beading Тема Големина D за Delica Зрнца, Бели

DEN 150.96

Од стока
Во продавницата

Пакетот Висина : 2.0"H. Пакетот Должина : 2.0"Л Пакетот Ширина : 0.25"В Земја на Потекло : сад.NYMO beading темата е искривено за сила.Темата е пред-восок за леснотијата на користење.Може да биде заврзана цврсто и сигурно.Боја : БЕЛА Количина : 1 bobbin на NYMO конец, 64 Метри долг (58 Метри.).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне