.

.

Ји-стил Долго се Справи со Лесно да Помине Clipper со 2.5 x Зголемувачот за Ноктите и Ноктите, од не ' Рѓосувачки Челик

Ји-стил Долго се Справи со Лесно да Помине Clipper со 2.5 x Зголемувачот за Ноктите и Ноктите, од не ' Рѓосувачки

DEN 1201.44

Од стока
Во продавницата

☑️《ДОЛГО и ШИРОКО се СПРАВИ + ОТСТРАНЛИВ 2.5 x ЗГОЛЕМУВАЧОТ》 На долго и широко се справи и 2.5 x зголемувачот да ја направат совршена за постарите лица или оние кои бараат интуитивен зголемување систем.Аголот на ножот може да се прилагоди со користење на занишан се справи и долга рачка направете го тоа лесно да го исечете на вашите нокти без силна моќ.На зголемувачот е пренослив и прилагодливи за положбата и аголот за подобрување на вашиот изглед за точни кроење. ☑️《БЕЗБЕДНА и ЛЕСНА УПОТРЕБА》 долга рачка и зголемувачот, може да се прилагоди било агли она што ви треба.Се работи за себе, исто така, работи за некој друг.Голем лесен-за-зафат се справи може да ви обезбеди безбедно и удобно ракување кога се отстранува. ☑️《ЗАТКА СОБИРА ПОМИНЕ РЕЗНИЦИ》 Од работ на clippers се прави, тоа го прави полесно да се одржи на сечилото на ноктите за посакуваниот се намали.Доаѓа со затка дека го спречува помине резници од расипување. ☑️《СИГУРЕН МАТЕРИЈАЛ》 Оваа ноктите машина е направено од нерѓосувачки челик кој е силен и сигурен.Тоа ќе трае подолго без да ' рѓа.Оставајќи го ви со прецизни и чисти се сече; нема повеќе расцепен или грапав ноктите.Овој производ е 100% направен во Јапонија. ☑️《ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ》 [Size] Околу 4.7" (12cm) во должина, 4.3" (11mm) во сечилото ширина. [Тежина] 2.6 lbs (74g) *Овој производ ќе биде совршен за Денот на Мајката, Денот на Таткото или било каков вид на посебен ден за некој што го сакаш!!. "ДОЛГО и ШИРОКО се СПРАВИ + ОТСТРАНЛИВ 2.5 x ЗГОЛЕМУВАЧОТ" На долго и широко се справи и 2.5 x зголемувачот да ја направат совршена за постарите лица или оние кои бараат интуитивен зголемување систем.Аголот на ножот може да се прилагоди со користење на занишан се справи и долга рачка направете го тоа лесно да го исечете на вашите нокти без силна моќ.На зголемувачот е пренослив и прилагодливи за положбата и аголот за подобрување на вашиот изглед за точни кроење. "БЕЗБЕДЕН и ЛЕСЕН за КОРИСТЕЊЕ" На долга рачка и зголемувачот, може да се прилагоди било агли она што ви треба.Се работи за себе, исто така, работи за некој друг.Голем лесно да се зафат се справи може да ви обезбеди безбедно и удобно ракување кога се отстранува. "ЗАТКА СОБИРА ПОМИНЕ СЕЧИ" Од работ на clippers се прави, тоа го прави полесно да се одржи на сечилото на ноктите за посакуваниот се намали.Доаѓа со затка дека го спречува помине резници од расипување. "СИГУРЕН МАТЕРИЈАЛ" Ова ноктите машина е направено од нерѓосувачки челик кој е силен и сигурен.Тоа ќе трае подолго без да ' рѓа.Оставајќи го ви со прецизни и чисти се сече; нема повеќе расцепен или грапав ноктите.Овој производ е 100 Проценти направени во Јапонија. "ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ" [Size] Околу 4.7 (12cm) во должина, 4.3 (11mm) во сечилото ширина. [Тежина] 2.6 lbs (74g) на Овој производ ќе биде совршен за Денот на Мајката, Денот на Таткото или било каков вид на посебен ден за некој што го сакаш!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне