.

.

30/50МЛ Супер Лепак Гел, Премија Заварување Висока Јачина Мрсна Лепак Инстант Лепак за Површини Метал, Кожа, Керамика, Дрво, иверица, Ткаенина, Хартија, Картон, Гума и П

30/50МЛ Супер Лепак Гел, Премија Заварување Висока Јачина Мрсна Лепак Инстант Лепак за Површини Метал, Кожа,

DEN 2174.40

Од стока
Во продавницата

1. Влијание-јак лепак : Уникатен течни помага да навлезат најдобрите микро-фрактури, порите, и пукнатини за да се длабоко зголемување на отпорност и сила.Никогаш не се изгубат лепило моќ. 2. Заварување висока јачина на мрсна лепак : Постигнува максимална поврзување на сила во 15 – 30 секунди.Суши јасна без силна миризба. 3. Работи на различни површината : се Користи на различни површини како што се метал, кожа, плута, керамика, дрво, иверица, ткаенина, хартија, картон, гума и повеќето пластика.Може да се применат за да се рамни, вертикална, нерамна и горните површини. 4. Прецизна примена : Pin-точка млазницата овозможува прецизна примена без капе и не води сметка.Екстра-долго совет овозможува лесна апликација на е тешко да се постигне површини. 5. Силна & инстант лепило : Лепило работи како магнет, не се заклучи на своето место и се држи на тесни.100% Водоотпорни, растворувач-бесплатно, УВ и времето-отпорни.Исто така paintable за понатамошни полирање.Спецификација : Капацитет : 30ml/50ml Packing : 1*Мрсна Лепак.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне