.

.

Akiimy 10 FT 20 Led диоди Дедо Мраз Декоративни String Светла Елка String Светла, Божиќ Дедо Главата Светлина за Домашна Градина Партија Затворен Надворешен Декор

Akiimy 10 FT 20 Led диоди Дедо Мраз Декоративни String Светла Елка String Светла, Божиќ Дедо Главата Светлина

DEN 239.76

Од стока
Во продавницата

Батерија управувана, низок напон. [Мраз Облик] Креативни Дедо облик празнична декорација се совршени за поставување на расположението овој Божиќ, со топло бела светла кои даваат топла и удобна чувство за сите кои делат една соба во зима. [Големина Должина] Овој Божиќ дрво декорација е 9.8 долги нозе и има 20 LED монистра што може да биде украсена околу дрвото или закачени на ѕидови и прозорци, до софи, во ходници, на табели и никаде на друго место каде пријатна атмосфера е потребно. [Висок Квалитет] домување е направен од ПВЦ, лесни и издржливи, вода и влага отпорни, и еднократно.Моќта е предвидено од страна на 2 батерии (не се вклучени), решавање на ограничување на местото затоа што треба да го приклучиш во, и може да биде украсена каде што сакате да ги красат. [Трајни] Кој високо квалитетни LED монистра и бакарна жица за декорација, ниска потрошувачка на енергија и долг живот на string на светлата, тоа може да се користи за долго време да ја придружува вас преку овој Божиќ со топла атмосфера.Лесно да се инсталира, нема потреба да се соберат, само додадете батерии и сте подготвени да започнете.Висока осветленост, топло бела светлина, во декорација е извонредно око-фаќање. [Широка Примена] Може да се користи не само за да ги красат елка и претставува под дрвото, но, исто така, да ги красат трговски центри, courtyards, партии, прослави, венци, камини, centrepieces, мебел, кревети, прозорците, скалите, барови и многу повеќе.Креативни Дедо облик празнична декорација се совршени за поставување на расположението овој Божиќ, со топло бела светла кои даваат топла и удобна чувство за сите кои делат една соба во зима.Може да се користи не само за да ги красат елка и претставува под дрвото, но, исто така, да ги красат трговски центри, courtyards, партии, прослави, венци, камини, centrepieces, мебел, кревети, прозорците, скалите, барови и многу повеќе.Овој Дедо Мраз стил декоративни светлина е мора да има за вашиот празнична декорација оваа зима и ќе го направат вашиот одмор сезона дури и повеќе, празнично!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне