.

.

Американската Гордост 7.5x 14x 8.5 Круг на Меките Shantung Прилагодени Абажур, Eggshell

Американската Гордост 7.5x 14x 8.5 Круг на Меките Shantung Прилагодени Абажур, Eggshell

DEN 244.08

Од стока
Во продавницата

Сите мека ткаенина прилагодени светилка сенка со faux свила ткаенини во eggshell заврши.Сенка димензии во Инчи : 7.5 (врв) x 14 (дното) x 8.5 (вертикална висина).Облик : тркалезна бел.Техник тип : миење за харфа техник, 1-Инчен капка, месинг заврши.Направен во U. S. A. Од Производителот Оваа рачно изработени светилка сенка карактеристиките на лесно текстура Eggshell Faux Свила заврши со оф-бела ткаенина лагер.Заврши со појавување на врвот, дното и вертикална уреденост.Достапни во многу карактеристични форми кои ќе ги додадете ново ниво на софистицираност на вашата светилка & декор.Направен во САД.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне