.

.

Aexit 5-инчен Должина Вратата Хардвер & Заклучи од Нерѓосувачки Челик, Latch Лизгачки Заклучување Guard Барел Барака Вратата Хардвер Гром 2 парчиња

Aexit 5-инчен Должина Вратата Хардвер & Заклучи од Нерѓосувачки Челик, Latch Лизгачки Заклучување Guard Барел

DEN 1836.00

Од стока
Во продавницата

Име на производ : Барел Гром; Пакет Содржина : 2 парчиња x Барел Болт, Некои Scews.Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Тежина : 162g; Монтажа Дупка со Дијаметар : 3мм/0.16".Монтажа Дупка Растојание : (Макс.)100 x 20mm/4" x 0.8"(L*W), 20mm/0.8"; Плоча Големина : 28 x 12 x 8mm/1.1" x 0.47" x 0.3"(L*W*H).Телото Големина : 125 x 28 x 9mm/5" x 1.1" x 0.35"(L*W*H); Вкупната Должина на : (со Плоча)135mm/5.3".Барел гром да се користи на свлечишта за обезбедување на врати, месеци лесно, само површински штрајк.Оваа Врата Барел Болт е повеќе безбеден начин да го заклучите вашиот врати и прозорци.совршен за употреба на врати, гејтс и кабинети, итн.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне