.

.

SilverStone Технологија Onda Равен Z Еволуција Мини-ITX Мала Форма на Фактор Компјутер Случај (RVZ01B-E)

SilverStone Технологија Onda Равен Z Еволуција Мини-ITX Мала Форма на Фактор Компјутер Случај (RVZ01B-E)

DEN 3429.12

Од стока
Во продавницата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Мини-ITX плоча & ATX ПСУ компатибилни.Поддршка Графичка картичка до 13 инчи.Максимална ефикасност во тенок форма Фактор со поддршка за течност за ладење.Позитивен Воздушен притисок дизајн за одлична ладење/спокојство и прав-превенција.Се вклопува во речиси секоја животна средина со хоризонтална или вертикална ориентација.Silverstone RVZ01-E е еволуција на земјата-кршење РАВЕН Z RVZ01, тенок форма фактор случај со огромна способност.Додека одржување на ист обем големина и изглед како на оригиналниот модел, RVZ01-E е внатрешни работи се преработени да конвертирате SFX напојување простор во еден за стандард ATX (PS2) напојување.Оваа неверојатна промена дојде со малку жртва како што е случај и се уште има поддршка за најголемите потрошувачки графички картички на пазарот со врвен Воздух за ладење перформанси.Дизајниран за употреба во или вертикална или хоризонтална ориентација, тоа може да се смести удобно во секое место-ограничени животната средина, кој бара моќен КОМПЈУТЕР.За оние кои бараат да се изгради мала форма на фактор КОМПЈУТЕР, RVZ01-E способноста да се приспособат на стандардот ATX напојување ќе им помогне да отворат повеќе флексибилни и различни собранието опција.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне